25 lat Deicecji Toruńskiej

»   Odważ się na miłosierdzie

strona 1 z 2 1 2 NASTĘPNA

Nic bez Boga

- Najgorzej jak próbujesz być panią z „Barw szczęścia”. Trzeba być sobą, bo inaczej depresja – mówił ks. dr Dawid Wasilewski podczas kolejnego spotkania z cyklu „Odważ się na miłosierdzie”.
2016-12-12

Świadoma decyzja

Mam znosić krzywdę, bo do tego zmusza mnie nauka Kościoła? Ale czy ja jestem przysłowiowym „chłopcem do bicia”? I co to za Bóg, który nie pozwala mi się bronić?
2016-12-12

Spotkanie z cyklu Odważ się na miłosierdzie

"Głos z Torunia" - toruńska edycja "Niedzieli" zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu "Odważ się na miłosierdzie."
2016-12-01

Odważ się na miłosierdzie - O sztuce przebaczania

Tygodnik Katolicki "Niedziela" - "Głos z Torunia" zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Odważ się na miłosierdzie".
2016-11-01

Towarzysząca współobecność

W pocieszaniu strapionych najważniejsza jest towarzysząca współobecność – mówił o. K. Dorosz SJ w toruńskim Centrum Dialogu Społecznego podczas kolejnego spotkania z cyklu „Odważ się na miłosierdzie”.
2016-10-23

O cierpliwym znoszeniu krzywd słów kilka

Toruńska edycja "Niedzieli" - "Głos z Torunia" zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Odważ się na miłosierdzie".
2016-09-27

Odważ się na miłosierdzie - strapionych pocieszać

Toruńska edycja „Niedzieli” – „Głos z Torunia” wznawia po przerwie wakacyjnej spotkania z cyklu „Odważ się na miłosierdzie.”
2016-08-23

Jazda tunelem

W ramach cyklu „Odważ się na miłosierdzie”, który organizuje „Głos z Torunia”, na temat uczynku miłosierdzia względem duszy: wątpiącym dobrze radzić mówił jezuita, psycholog i rektor kościoła akademickiego pw. Ducha Świętego w Toruniu o. Zbigniew...
2016-08-18

Wątpiącym dobrze radzić

Toruńska edycja „Niedzieli” – „Głos z Torunia” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Odważ się na miłosierdzie.”
2016-05-31

Sztuka życia

„Ja już go sobie wychowam” – mówi żona o swoim świeżo poślubionym mężu. Czy w pouczaniu chodzi o to, by „urabiać” człowieka na swoją modłę? – Nie wiem, jak pouczać – zaczął spotkanie prelegent.
2016-05-18
strona 1 z 2 1 2 NASTĘPNA

Dni Kultury Chrześcijańskiej
Wąbrzeźno