XXXII świętojański festiwal organowy

»   Zmarł ks. kan. dr Kazimierz Siemieński

2017-03-20
Dnia 18 marca 2017 roku zmarł, w 74 roku życia i 48 roku kapłaństwa, śp. ks. kan. dr Kazimierz Siemieński, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grzybnie k. Brodnicy, ojciec duchowny dekanatu jabłonowskiego.

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. kan. dra Kazimierza Siemieńskiego rozpoczną się eksportą pod przewodnictwem Księdza Biskupa, w środę 22 marca 2017 r. o godz. 19.00 w Grzybnie.

W nocy wyruszy autokar z parafianami i ciało śp. ks. kan. dra Siemieńskiego zostanie przewiezione do Szczepanowa koło Krakowa.

Msza Święta pogrzebowa sprawowana będzie pod przewodnictwem Biskupa Jana Styrny, w czwartek 23 marca 2017 roku o godz. 10.00, w Bazylice w Szczepanowie (diecezja tarnowska).

Ciało śp. ks. kan. dra Kazimierza Siemieńskiego spocznie na cmentarzu parafialnym w Szczepanowie.

Zapraszając do udziału w liturgii pogrzebowej śp. ks. kan. dra Kazimierza Siemieńskiego polecajmy go w naszych modlitwach Bożemu Miłosierdziu.

Czuwanie w intencji powołań kapłańskich
Toruń - WSD, godz. 20
Spotkanie sympatyków Camino