»   Wszystkie Artykuły

strona 2 z 342 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 NASTĘPNA

Stulecie powrotu Wąbrzeźna do wolnej Polski //ZDJĘCIA//

W Wąbrzeźnie świętowano stulecie powrotu miasta do wolnej Polski.

Nabożeństwo ekumeniczne w Działdowie

W poniedziałek (20 stycznia) odbyło się nabożeństwo ekumeniczne w kościele pw. św. Wojciecha w Działdowie.

Koncert w sanktuarium

Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji zaprasza na koncert kolęd przygotowany przez studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.
2020-01-22

Czy papiez Franciszek zmienia nauczanie Kościoła?

W Toruniu rozpoczynają się spotkania Klubu Inteligencji Katolickiej dla osób poniżej 35 roku życia.
2020-01-21

Stulecie powrotu Złotorii do wolnej Polski

Parafia pw. św. Wojciecha w Złotorii obejmuje 5 miejscowości: Złotorię, Grabowiec, Silno, Kopanino i Nową Wieś. Przez jej część przebiegała granica zaborów. Mieszkańcy doczekali się jej wyzwolenia 19 stycznia 1920 r.

Wolność zapisana w nutach

Koncertem pieśni patriotycznych pt. „Wolność zapisana w nutach” w grudziądzkiej bazylice rozpoczął się Tydzień obchodów 100-lecia powrotu Grudziądza do naszej Ojczyzny. W koncercie udział wzięły miejscowe chóry m.in. Męski Chór Echo, The G...

Oldschoolowy koncert bożonarodzeniowy

19 stycznia w sali kinowej klubu Od Nowa odbył się trzeci Oldschoolowy koncert bożonarodzeniowy toruńskich kleryków Wyższego Seminarium Duchownego.

Koncert ekumeniczny

Kolejnym punktem Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan był koncert ekumeniczny "Chrystus mówi do Ciebie".

Ukaż światło Chrystusa - nabożeństwo ekumeniczne w Grudziądzu

Kolejne nabożeństwo ekumeniczne w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbyło się 18 stycznia w Grudziądzu w kościele ewnagelicko-metodystycznym. Modlitewnemu spotkaniu towarzyszyło hasło: „Oświecenie. Znajdź i ukaż światło Chrystusa”.

Wieczór u św. Antoniego

Kolejny wieczór u św. Antoniego będzie poświęcony setnej rocznicy powrotu Pomorza do wolnej Polski.
strona 2 z 342 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 NASTĘPNA

Ekumeniczny Wieczór Chwały ze śpiewami z Taizé
Toruń - kościół akademicki, godz. 20
Nabożeństwo ekumeniczne