Wszystkie Artykuły

strona 3 z 419 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 NASTĘPNA

Kurs Alpha online

28 marca w parafii pw. św. Bartłomieja w Unisławiu zaczyna się kurs Alpha, a tymczasem 7 kwietnia na podobne rekolekcje zaprasza Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów.
2021-03-27

Droga krzyżowa w intencji ustania epidemii

W tym roku nie mogła się odbyć tradycyjna Droga krzyżowa ulicami toruńskiej starówki, jednak mieszkańcy miasta zebrali się na modlitwie w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Droga Krzyżowa z bp. Adolfem Piotrem Szelążkiem

Terezjanka s. Bogumiła Urszula Ptasińska CST przygotowała rozważania Drogi Krzyżowej w oparciu o naukę i życie Sługi Bożego biskupa Adolfa Piotra Szelążka. Zachęcamy do modlitwy.

Konkurs plastyczny o św. Józefie

Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Toruniu zaprasza do uczniów przedszkoli i szkół do udziału w konkursie plastycznym "Święty Józefie, dobry opiekunie Jezusa, bądź mi opiekunem".

29. rocznica utworzenia Diecezji Toruńskiej

- Podczas zwiastowania pierwszy raz w historii ludzkości człowiek w pełni zgodził się na wolę Boga - mówił bp Wiesław Śmigiel podczas Mszy św. w toruńskiej katedrze. Była ona centralnym punktem tegorocznych obchodów 29. rocznicy utworzenia...
2021-03-25

Droga Krzyżowa o ustanie epidemii

Tradycyjna Droga Krzyżowa, która co roku odbywała się ulicami Starego Miasta w Toruniu w piątek przed Niedzielą Palmową, z racji obostrzeń epidemicznych odbędzie się w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
2021-03-25

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2021

Już 26 marca z kilku miejscowości naszej diecezji wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa, zaś mieszkańcy Wąbrzeźna udadzą się na Terenową Drogę Krzyżową.
2021-03-24

Uczcili ks. Ceynowę

Parafianie z Chełmna uczcili zmarłego proboszcza chełmińskiej fary - ks. kan. Adama Ceynowę.
2021-03-24

Zdalny kurs „Chłopiec z chlebami i rybami"

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego Ucznia zaprasza na kurs "Chłopiec z chlebami i rybami" w formie on-line.
2021-03-23

Pochówek dzieci utraconych

Duszpasterstwo Rodzin Kurii Diecezjalnej Toruńskiej informuje, że w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca o godzinie 8:30 w kościele pw. św. Jakuba w Toruniu zostanie odprawiona Msza święta obrzędowa związana z pogrzebem dzieci utraconych.
2021-03-23
strona 3 z 419 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 NASTĘPNA
Rok św. Józefa »
Rok św. Józefa