»   Wszystkie Artykuły

strona 4 z 378 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 8 NASTĘPNA

Minipielgrzymka w Grudziądzu

Również mieszkańcy Grudziądza będą towarzyszyć pątnikom, wybierając formę minipielgrzymki.
2020-07-28

Święcenie pojazdów na Barbarce

W minioną niedzielę, dzień po wspomnieniu św. Krzysztofa, także na toruńskiej Barbarce wszyscy zmotoryzowani wierni mogli poświęcić swoje pojazdy.
2020-07-28

Wydział Teologiczny na podium!

W ogłoszonym w lipcu tego roku przez "Perspektywy" rankingu kierunków teologia na toruńskim wydziale awansowała z 5. miejsca na 3. pozycję w Polsce.
2020-07-27

Św. Krzysztof na drogach naszej diecezji

Św. Krzysztof, którego wspomnienie przypada 25 lipca, znany jest jako patron podróżujących. Z tej okazji w całej Polsce organizowane są akcje uświadamiające, jak ważne jest zachowywanie bezpieczeństwa na drodze.
2020-07-27

Odpust ku czci Matki Bożej Mokrzańskiej

Sanktuarium Matki Bożej Mokrzańskiej zaprasza na doroczne uroczystości odpustowe Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
2020-07-26

Rekolekcje z o. Józefem Witko OFM

Wspólnota Posłanie zaprasza 15 sierpnia na dzień skupienia zatytułowany "Uzdrowienie na drodze z Maryją"
2020-07-25

Odpust ku czci Matki Bożej Podgórskiej

Już za miesiąc będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Podgórskiej Królowej Rodzin.
2020-07-24

Festiwal organowy w Grudziądzu

W Toruniu trwa Świętojański Festiwal Organowy, w Chełmnie - Chełmińskie Wieczory Organowe, a tymczasem za trzy tygodnie miłośnicy muzyki sakralnej mogą odwiedzić Grudziądz - 9 sierpnia rozpocznie się tam IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej.
2020-07-23

Brodnica z pielgrzymami!

Do duchowego towarzyszenia pątnikom zmierzającym na Jasną Górę zapraszają również ojcowie franciszkanie z Brodnicy.
2020-07-22

Minipielgrzymka 2020

Co roku pielgrzymom diecezji toruńskiej zdążającym na Jasną Górę towarzyszyła minipielgrzymka. Będzie tak i w tym roku - oczywiście z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.
2020-07-22
strona 4 z 378 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 8 NASTĘPNA
Nadajemy na Żywo »
oczekujemy na transmisję...