»   Bracia z ekumenicznej Wspólnoty z Taizé w Toruniu

2017-03-13
Fot. Mateusz Rzewuski
W dniach 20-21 marca w Toruniu gościć będziemy braci z ekumenicznej Wspólnoty z Taizé.

20 marca o godz.19 w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu odbędzie się modlitwa ze śpiewem kanonów, a po niej spotkanie z braćmi przy kawie i ciastku w Centrum Dialogu /obok seminarium/.

Zapraszamy na modlitwę i spotkanie wszystkie osoby działające w róznych duszpasterstwach akademickich, wspólnotach, ruchach, stowarzyszeniach oraz wszystkcih "niezrzeszonych", którzy chcieliby poznać życie i działalność Wspólnoty z Taizé.

Ponadto we wtorek bracia spotkają się także ze studentami WSKSiM, wraz z młodzieżą ze wspólnoty "Góra Błogosławieństw" z Grębocina odwiedzą młodych odbywających terapię w ośrodku leczenia uzależnień w toruńskich Czerniewicach i spotkają się z rodzinami, które przyjmują pielgrzymów w swoich domach podczas majowego Spotkania Młodych w Grębocinie.

Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca
Toruń - kościół NMP Częstochowskiej (paulini)
Dożynki Diecezjalne
Grzybno - godz. 14