»   Rusza kolejna edycja Studium Życia Rodzinnego

2018-02-14
Fot. Wiesław Ochotny
Zapraszamy do bezpłatnego Studium Życia Rodzinnego, którego zadaniem jest przysposobienie kandydatów do roli doradców życia rodzinnego.

W przyszłości posługiwać oni będą w parafialnych i dekanalnych poradniach rodzinnych, uczestniczyć w prowadzeniu spotkań dla narzeczonych oraz towarzyszyć małżonkom poprzez poradnictwo małżeńskie i rodzinne.

Zaproszenie kierujemy głównie do małżonków z dekanatów: grudziądzkich, chełmińskiego, jabłonowskiego, łasińskiego, radzyńskiego i wąbrzeskiego ze stażem 5-30 lat, zaangażowanych w życie Kościoła, posiadających umiejętność nawiązywania kontaktów personalnych, a także do osób z wykształceniem medycznym lub pedagogicznym.

Zajęcia 2 semestralnego studium zainaugurowane zostaną 24 lutego o godz. 8.30 w Bursie Szkolnej Caritas w Grudziądzu, ul. Chełmińska 97. Wykłady i ćwiczenia odbywać się będą w soboty, 1-2 razy w miesiącu w godz. 8.30-15.

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: duszpasterstwo.rodzin.torun@gmail.com
bądź drogą pocztową do 20 lutego.
Adres:
Wydział Duszpasterstwa Rodzin
ul. Łazienna 18
87-100 Toruń

Osoba do kontaktu w sprawie Studium Życia Rodzinnego:
Bożena Szwechowicz, tel. 609 177 561, e-mail: poradnictwo.diecezja.torun@gmail.com

Świętojański Festiwal Organowy
Toruń