2022-04-28
Rozpoczął się kolejny etap peregrynacji obrazu Świętej Rodziny w parafiach naszej diecezji. Peregrynacja zakończy się 19 czerwca w parafii św. Andrzeja Apostoła w Toruniu.
Plan nawiedzenia prezentuje się następująco:
KWIECIEŃ 2022
- Poniedziałek, 25 kwietnia - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brzoziu Lubawskim
- Wtorek, 26 kwietnia - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Kurzętniku
- Środa, 27 kwietnia - parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Tereszewie
- Czwartek, 28 kwietnia - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Łąkorzu
- Piątek, 29 kwietnia - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Ostrowitem
- Sobota, 30 kwietnia - parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Lipinkach
MAJ 2022
- Niedziela, 1 maja - parafia pw. Trójcy Świętej w Krotoszynach
- Poniedziałek, 2 maja - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Szwarcenowie
- Wtorek, 3 maja - parafia pw. św. Faustyny Kowalskiej w Jamielniku
- Środa, 4 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomnie
- Czwartek, 5 maja - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Skarlinie
- Piątek, 6 maja - parafia pw. Jakuba Apostoła w Mikołajkach
- Sobota, 7 maja - parafia pw. św. Jana Bosko w Gwiździnach
- Niedziela, 8 maja - parafia pw. św. Michała Archanioła w Tylicach
- Poniedziałek, 9 maja - parafia pw. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
- Wtorek, 10 maja - parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego w Bratianie
- Środa, 11 maja - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie
- Czwartek, 12 maja - parafia pw. Jakuba Apostoła w Kazanicach
- Piątek, 13 maja - parafia pw. św. Wawrzyńca w Rożentalu
- Sobota, 14 maja - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grabowie
- Niedziela, 15 maja - parafia pw. św. Barbary w Złotowie
- Poniedziałek, 16 maja - parafia pw. św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w Lubawie
- Wtorek, 17 maja - parafia pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w Lubawie
- Środa, 18 maja - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Prątnicy
- Czwartek, 19 maja - parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grodzicznie
- Piątek, 20 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mrocznie
- Sobota, 21 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
- Niedziela, 22 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu
- Poniedziałek, 23 maja - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Zwiniarzu
- Wtorek, 24 maja - parafia pw. św. Barbary w Rumianie
- Środa, 25 maja - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Boleszynie
- Czwartek, 26 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszelewach
- Piątek, 27 maja - parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej
- Sobota, 28 maja - parafia pw. św. Jana Pawła II Papieża w Burkacie
- Niedziela, 29 maja - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie
- Poniedziałek, 30 maja - parafia pw. św. Wojciecha w Działdowie
- Wtorek, 31 maja - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Narzymiu
CZERWIEC 2022
- Środa, 1 czerwca - parafia pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Iłowie
- Czwartek, 2 czerwca - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Białutach
- Piątek, 3 czerwca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie
- Sobota, 4 czerwca - parafia pw. Przemienienia Pańskiego i św. Apostołów Piotra i Pawła w Przełęku
- Niedziela, 5 czerwca - parafia pw. św. Barbary w Płośnicy
- Poniedziałek, 6 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Wielkim Łęcku
- Wtorek, 7 czerwca - parafia pw. Opatrzności Bożej w Wąpiersku
- Środa, 8 czerwca - parafia pw. św. Wawrzyńca w Kiełpinach
- Czwartek, 9 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętych Aniołów Stróżów w Lidzbarku
- Piątek, 10 czerwca - parafia pw. św. Wojciecha w Lidzbarku
- Sobota, 11 czerwca - parafia pw. św. Wawrzyńca i Mikołaja w Radoszkach
- Niedziela, 12 czerwca - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Grążawach
- Poniedziałek, 13 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Cielętach
- Wtorek, 14 czerwca - parafia pw. św. Fabiana i Sebastiana w Szczuce
- Środa, 15 czerwca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorczenicy
- Czwartek, 16 czerwca - parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu
- Piątek, 17 czerwca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górznie
- Sobota, 19 czerwca, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Toruniu.