XXXII świętojański festiwal organowy

»   Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Taizé w Grębocinie

2017-04-26
Serdecznie zapraszamy na weekendowe Spotkanie Młodych Taizé w Grębocinie pod Toruniem. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 26-28 maja, a jego tematem będą słowa „Kochaj i powiedz to swoim życiem”.

Spotkanie Młodych w Grębocinie to trzy dni wypełnione wspólną modlitwą, spotkaniami w grupach i konferencjami biblijnymi, ciekawymi warsztatami, wspólną zabawą i czasem na poznanie ludzi z całej Polski. Na noclegi i część posiłków uczestników ugoszczą mieszkańcy Grębocina i okolic.

Koszt udziału w spotkaniu to 65 zł.
Zgłoszenia (do 20 maja) za pomocą formularza zgłoszeniowego na www.spotkaniegrebocin.pl.
Na tej stronie znajdują się także wszystkie informacje na temat spotkania oraz relacje ze spotkań z poprzednich lat.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1712204815746661/

Spotkanie w Grębocinie k./Torunia jest kolejnym krokiem pielgrzymki zaufania przez ziemię, wspieranej przez Wspólnotę z Taizé; jest ekumenicznym spotkaniem z Chrystusem Zmartwychwstałym i z ludźmi. Dzięki modlitwie z innymi jesteśmy bliżej Boga, a dzięki otwartości i gościnności przekraczamy bariery dzielące nas uprzedzenia i różnice, możemy się przyjąć wzajemnie i obdarować.

Czuwanie w intencji powołań kapłańskich
Toruń - WSD, godz. 20
Spotkanie sympatyków Camino