»   Spotkanie z Alanem Ames'em

2017-05-15
Carver Alan Ames, autor bestsellera „Oczami Jezusa”, 17 maja wygłosi świadectwo życia i uzdrowienia przez Boga.

Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Piekary 24 w Toruniu. Świadectwo Alana Amesa poprzedzi Msza św., która rozpocznie się o godz. 19. Następnie autor opowie o swoim dramatycznym życiu, w którym został sponiewierany przez zło. Był gangsterem i - jak twierdzi - niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił.

Głębokie nawrócenie przeżył w ciągu jednej nocy, gdy stanął twarzą w twarz z osobowym złem. Z duchowej opresji wybawił go Pan Jezus. Ames doświadcza także prywatnych objawień i pozostaje pod opieką kapłana. Jest autorem licznych książek, w tym najsłynniejszej - „Oczami Jezusa”. Na spotkaniu odbędzie się indywidualna modlitwa o uzdrowienie.

CZE
Jakby głos mnogich wód, wernisaż wystawy A. Zegadło