»   Wszystkie Artykuły

strona 1 z 172 1 2 3 4 5 NASTĘPNA

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko - święty obrońca wolności

Polska potrzebuje dziś takich ludzi jak bł. ks. Jerzy, kryształowych, przejrzystych i świętych – mówił ks. prał. Józef Nowakowski, duszpasterz ludzi pracy podczas Mszy św. w kościele Mariackim w Toruniu. Msza św. w intencji Ojczyzny była...
2017-10-19

Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej

Trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej w diecezji toruńskiej. W dniach 17-18 października figura nawiedziła dekanat grudziądzki I.
2017-10-19

Bp Andrzej Suski przewodniczącym Zespołu ds Radia Maryja

Bp Andrzej Suski został ponownie wybrany na przewodniczącego Zespołu Biskupów do spraw Duszpasterskiej Troski o Radio Maryja.

Warsztaty dla mam

Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu (pl. Frelichowskiego 1) zaprasza na warsztaty pt. "Mądra mama nastolatka - jak mówić, żeby nas słuchały".

XX Dni Kultury Chrześcijańskiej w Lubawie

W Lubawie odbędą się XX Dni Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorami wydarzenia są: parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Michała Archanioła, Miejski Ośrodek Kultury i Lubawskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych.

Warsztaty Talitha Kum w Toruniu

Przymierze Miłosierdzia zaprasza na warsztaty Talitha Kum, które odbędą się w Toruniu w dniach 11-12 listopada.

Europejskie Spotkanie Młodych Taizé w Bazylei

Jeśli chcesz spędzić Sylwestra w pięknej Szwajcarii, wśród młodych ludzi z całej Europy, pragniesz umocnić swoją wiarę dzięki modlitwie, śpiewie kanonów i głębi ciszy - mamy dla Ciebie propozycję!
2017-10-17

Konkurs wiedzy o Wielkich Polakach

Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku organizuje kolejną edycję konkursu wiedzy o wielkich Polakach. Tegoroczna edycja poświęcona jest św. Faustynie Kowalskiej, sekretarce bożego Miłosierdzia.
2017-10-17

Obchody 33. rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Z okazji 33. rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Toruniu i Górsku odbywać się będą wydarzenia upamiętniające bohaterską śmierć heroicznego kapłana.
2017-10-16

Przemoc w religiach, sektach i nowych ruchach religijnych

Zapraszamy na IX Toruńskie Sympozjum poświęcone Alternatywnym Ruchom Religijnym i Religiom pod hasłem „Przemoc w religiach, sektach i nowych ruchach religijnych”.
2017-10-16
strona 1 z 172 1 2 3 4 5 NASTĘPNA

XX Dni Kultury Chrześcijańskiej
Lubawa