»   Wszystkie Artykuły

strona 1 z 333 1 2 3 4 5 NASTĘPNA

Betlejemskie Światło Pokoju

Już od 1986 r. światło z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem dociera do rożnych zakątków Europy. 18 grudnia dotrze do Torunia.
2019-12-13

Przedświąteczne spotkanie młodzieży OHP

Tegoroczne przedświąteczne spotkanie młodzieży OHP naszego regionu odbyło się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu.
2019-12-12

Opłatek na Wydziale Teologicznym

W poniedziałek, 16 grudnia o godz. 16.00 na Wydziale Teologicznym UMK odbędzie się spotkanie opłatkowe z udziałem wielkiego Kanclerza wydziału, bp. Wiesława Śmigla.
2019-12-12

Srebrny Jubileusz Wspólnoty Apostolskiej św. Elżbiety w Toruniu

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny działająca przy domu sióstr elżbietanek w Toruniu Wspólnota Apostolska św. Elżbiety obchodziła 25-lecie swojego istnienia.

Kurs Mojżesz

Tylko do 17 grudnia można zapisywać się na Kurs Mojżesz, przeznaczony dla liderów i animatorów wspólnot.

350-lecie Zgromadzenia Księży Marianów

W wigilię uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny księża marianie rozpoczęli świętowanie jubileuszu 350-lecia założenia zgromadzenia.

Spotkanie opłatkowe Caritas Diecezji Toruńskiej

Mszą św. w toruńskim kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego rozpoczęło się 10 grudnia spotkanie opłatkowe Caritas Diecezji Toruńskiej.

Adwentowy dzień skupienia Grup Modlitwy o. Pio

Diecezjalny duszpasterz Grup Modlitwy o. Pio ks. kan. Zbigniew Gański wraz z diecezjalnym koordynatorem grup - Heleną Reczek - zapraszają członków wspólnoty z całej diecezji na adwentowy dzień skupienia.
2019-12-10

Inauguracja duszpasterstwa kobiet diecezji toruńskiej

Nabożeństwem lourdzkim i uroczystą Mszą św. w toruńskiej katedrze 7 grudnia zainaugurowało swoją działalność Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Toruńskiej.

Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie w Toruniu

W parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu na Dniu Wspólnoty 7 grudnia spotkali się: Domowy Kościół Rejonu II – Toruń (Rubinkowo), oaza dziecięca i młodzieżowa oraz Oaza Akademicka Diecezji Toruńskiej.
2019-12-09
strona 1 z 333 1 2 3 4 5 NASTĘPNA