»   Ruchy i Stowarzyszenia

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich

Ustanowiona na okres pięciu lat dekretem bpa Wiesława Śmigla z dniem 22.10.2018 r.

Członkowie z urzędu:

• bp Józef Szamocki (Wikariusz Generalny)
  • ks. Artur Szymczyk (Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej)
  • dk. Waldemar Rozynkowski (Wicedyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej)
Członkowie z nominacji:

• ks. Paweł Borowski (Duszpasterz Wspólnoty Słowo Życia)
  • ks. kan. Adam Ceynowa (Moderator diecezjalny Żywego Różańca)
  • ks. kan. Sylwester Ćwikliński (Asystent Ruchu Rodzin Nazaretańskich)
  • o. Grzegorz Dobroczyński SJ (Asystent Klubu Inteligencji Katolickiej w Toruniu)
  • ks. kan. Zbigniew Gański (Koordynator diecezjalny Grup Modlitwy Ojca Pio)
  • ks. Waldemar Konczalski (Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie)
  • ks. Andrzej Kowalski (Asystent Odnowy w Duchu Świętym, Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Apostolskiego w Służbie Nowej Ewangelizacji „Wspólnota Pieśń Nowa”, Dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej)