»   Pielgrzymuj z "Niedzielą"

Pielgrzymka Niedzieli

Zapraszamy na pielgrzymkę z „Niedzielą” do Wrocławia, Legnicy, Lubiąża i Książa.
2017-03-24

Pielgrzymka czytelników "Niedzieli"

Zapraszamy czytelników „Niedzieli” do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę, do Krakowa i Ojcowskiego Parku Narodowego
2016-08-17

Pielgrzymka NIEDZIELI

Tygodnik katolicki "Niedziela" zaprasza czytelników na pielgrzymkę autokarową do Watykanu i Asyżu. Pielgrzymka organizowana jest z okazji 90. rocznicy ukazania się pierwszego numeru "Niedzieli".
2016-03-16

Pociągiem do Watykanu

Tygodnik Katolicki "Niedziela" świętuje 90 lat istnienia. Z tej okazji zapraszamy współpracowników i czytelników na pielgrzymkę dziękczynną - "Pociągiem do Watykanu".
2016-03-02

Życzenia imieninowe dla Biskupa Andrzeja Suskiego

30 listopada, pasterz naszej diecezji - Ksiądz Biskup Andrzej Suski obchodzi imieniny. Dziękujemy Bogu za Biskupa Andrzeja i Jego posługę w diecezji. Dziękujemy za otwartość na drugiego człowieka, za uśmiech i życzliwe spojrzenie.
2015-11-29

Pielgrzymka Grup Modlitwy Św. Ojca Pio Diecezji Toruńskiej do Włoch

W dniach 2-11 lutego 2016 r. odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Grup Modlitwy Św. Ojca Pio do Włoch.
2015-11-09

Diecezjanie na kanonizacji Zelii i Ludwika Martinów - rodziców św. Teresy z Lisieux

18 października przedstawiciele diecezji toruńskiej uczestniczyli w Mszy św. na Placu Świętego Piotra, podczas której papież Franciszek kanonizował Zelię i Ludwika Martinów - rodziców św. Teresy z Lisieux. Była to pierwsza w historii wspólna...
2015-10-23

Pielgrzymka na kanonizację błogosławionych Zelii i Ludwika Martinów

18 października papież Franciszek włączy do grona świętych rodziców św. Teresy z Lisieux – bł. Zelię i bł. Ludwika Martinów. Będzie to pierwsza w historii wspólna kanonizacja małżonków.
2015-08-07

Pielgrzymka czytelników "Niedzieli"

Zapraszamy czytelników „Niedzieli” do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę, do Tyńca i Łagiewnik.
2015-08-06

Triduum Floriańskie
Gruta - parafia pw. Wniebowzięcia NMP
Dzień otwarty na Wydziale Teologicznym UMK