2021-05-07
Obraz Świętej Rodziny nawiedził już parafie w północnej i zachodniej części Torunia oraz michalicką parafię w Przysieku. W kolejnych dniach obraz nawiedzi następujące parafie:
MAJ
Sobota, 8 maja - parafia pw. Opatrzności Bożej na Rudaku (Toruń)
Niedziela, 9 maja - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny na Stawkach (Toruń)
Poniedzialek, 10 maja - parafia pw. świętych Piotra i Pawla na Podgórzu (Toruń)
Wtorek, 11 maja - parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Cierpicach
Środa, 12 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Małej Nieszawce
Czwartek, 13 maja - parafia pw. bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego na Glinkach (Toruń)
Piątek, 14 maja - parafia pw. św. Wacława w Grabiu
Sobota, 15 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Otłoczynie
Niedziela, 16 maja - parafia pw. Matki Bożej Łaskawej w Czerniewicach (Toruń)
Poniedziałek, 17 maja - parafia pw. św. Jakuba (Toruń)
Wtorek, 18 maja - katedra Świętych Janów
Środa, 19 maja - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Toruń)
Czwartek, 20 maja - parafia pw. Chrystusa Króla (Toruń)
Piątek, 21 maja - parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski (Toruń)
Sobota, 22 maja - parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Toruń)
Niedziela, 23 maja - parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (Toruń)
Poniedziałek, 24 maja - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego (Toruń)
Wtorek, 25 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaszczorku (Toruń)
Środa, 26 maja - parafia pw. św. Wojciecha w Złotorii
Czwartek, 27 maja - parafia pw. bł. Marii Karłowskiej (Toruń)
Piątek, 28 maja - parafia pw. św. Stanisława BM w Lubiczu Dolnym
Sobota, 29 maja - parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielawach (Toruń)
Niedziela, 30 maja - parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
Poniedziałek, 31 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rogowie
CZERWIEC
Wtorek, 1 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Gronowie
Środa, 2 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny i Małgorzaty w Wielkiej Łące
Czwartek, 3 czerwca - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Chełmoniu
Piątek, 4 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Kowalewie Pomorskim
Sobota, 5 czerwca - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Pluskowęsach
Niedziela, 6 czerwca - parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zieleniu
Poniedziałek, 7 czerwca - parafia pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Srebrnikach
Wtorek, 8 czerwca - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Orzechowie
Środa, 9 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Dźwierznie
Czwartek, 10 czerwca - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kiełbasinie
Piątek, 11 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gostkowie
Sobota, 12 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Papowie Toruńskim
Niedziela, 13 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grzywnie
Poniedziałek, 14 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Chełmży
Wtorek, 15 czerwca - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Grzegorzu
Środa, 16 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Papowie Biskupim
Czwartek, 17 czerwca - parafia pw. św. Wawrzyńca w Kijewie Królewskim
Piątek, 18 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzebczu
Sobota, 19 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nawrze
Niedziela, 20 czerwca - parafia pw. św. Michała Archanioła w Grzybnie
Poniedziałek, 21 czerwca - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Unisławiu
Wtorek, 22 czerwca - parafia pw. św. Wojciecha i św. Katarzyny w Boluminku
Środa, 23 czerwca - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czarżu
Czwartek, 24 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa, Stanisława BM i Jana Chrzciciela w Ostromecku
Piątek, 25 czerwca - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Czarnowie
Sobota, 26 czerwca - parafia pw. św. stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej
Niedziela, 27 czerwca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Siemoniu
Poniedziałek, 28 czerwca - parafia pw. św. Walentego w Łążynie
Wtorek, 29 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bierzgłowie
Środa, 30 czerwca - parafia pw. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie
LIPIEC
Czwartek, 1 lipca - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Biskupicach
Piątek, 2 lipca - parafia pw. Świętych Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Świerczynkach
Sobota, 3 lipca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górsku
SIERPIEŃ
Sobota, 14 sierpnia - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lisewie
Niedziela, 15 sierpnia - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Sarnowie
Poniedziałek, 16 sieprnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielkich Łunawach
Wtorek, 17 sierpnia - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Wabczu
Środa, 18 sierpnia - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Wielkim Czystem
Czwartek, 19 sierpnia - parafia pw. św. Barbary w Starogrodzie
Piątek, 20 sierpnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie
Sobota, 21 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Chełmnie
Niedziela, 22 sierpnia - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górnych Wymiarach
Poniedziałek, 23 sierpnia - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Szynychu
Wtorek, 24 sierpnia - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Pieńkach Królewskich
Środa, 25 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Grudziądzu
Czwartek, 26 sierpnia - parafia pw. św. Stanisława BM w Grudziądzu
Piątek, 27 sierpnia - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Grudziądzu
Sobota, 28 sierpnia - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu
Niedziela, 29 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Turznicach
Poniedziałek, 30 sierpnia - parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grudziądzu
Wtorek, 31 sierpnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grudziądzu
WRZESIEŃ
Środa, 1 września - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu
Czwartek, 2 września - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu
Piątek, 3 września - parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Grudziądzu
Sobota, 4 września - parafia pw. Ducha Świętego w Grudziądzu
Niedziela, 5 września - parafia pw. pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Mokrem
Poniedziałek, 6 września - parafia pw. św. Wojciecha w Rogóźnie
Wtorek, 7 września - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Szembruku
Środa, 8 września - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szynwałdzie
Czwartek, 9 września - parafia pw. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach
Piątek, 10 września - parafia pw. św. Barbary w Świętem
Sobota, 11 września - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Łasinie
Niedziela, 12 września - parafia pw. św. Wawrzyńca w Szczepankach
Poniedziałek, 13 września - parafia pw. św. Jakuba w Dąbrówce Królewskiej
Wtorek, 14 września - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie
Środa, 15 września - parafia pw. św. Kosmy i Damiana w Okoninie
Czwartek, 16 września - parafia pw. św. Anny w Radzyniu Chełmińskim
Piątek, 17 września - parafia pw. św. Sebastiana w Rywałdzie Królewskim
Sobota, 18 września - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Bursztynowie
Niedziela, 19 września - parafia pw. św. Michała Archanioła w Linowie
Poniedziałek, 20 września - parafia pw. św. Anny w Słupie
Wtorek, 21 września - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Świeciu nad Osą
Środa, 22 września - parafia pw. Chrystusa Króla w Lisnowie
Czwartek, 23 września - pw. św. Małgorzaty w Płowężu
Piątek, 24 września - parafia pw. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim
Sobota, 25 września - parafia pw. św. Wojciecha w Jabłonowie Pomorskim
Niedziela, 26 września - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Góralach
Poniedziałek, 27 września - parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Lembargu
Wtorek, 28 września - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Kruszynach
Środa, 29 września - parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Brudzawach
Czwartek, 30 września - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nieżywięciu
PAŹDZIERNIK
Piątek, 1 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Bobrowie
Sobota, 2 października - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grzybnie
Niedziela, 3 października - parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Sumowie
Poniedziałek, 4 października - parafia pw. św. Stanisława BM w Cichem
Wtorek, 5 października - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pokrzydowie
Środa, 6 października - parafia pw. Wszystkich Świętych w Brzoziu
Czwartek, 7 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Żmijewie
Piątek, 8 października - parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
Sobota, 9 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy
Niedziela, 10 października - parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Brodnicy
Poniedziałek, 11 października - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Brodnicy
Wtorek, 12 października - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mszanie
Środa, 13 października - parafia pw. św. Marcina Biskupa we Wrockach
Czwartek, 14 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu
Piątek, 15 października - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Ostrowitem koło Kowalewa
Sobota, 16 października - parafia pw. św. Michała Archanioła w Lipnicy
Niedziela, 17 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Wielkich Radowiskach
Poniedziałek, 18 października - parafia pw. św. Jerzego Męczennika w Niedźwiedziu
Wtorek, 19 października - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Kurkocinie
Środa, 20 października - parafia pw. św. Małgorzaty w Łobdowie
Czwartek, 21 października - parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębowej Łące
Piątek, 22 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Osieczku
Sobota, 23 października - parafia pw. Trójcy Świętej w Książkach
Niedziela, 24 października - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Łopatkach
Poniedziałek, 25 października - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej
Wtorek, 26 października - parafia pw. św. Michała Archanioła w Błędowie
Środa, 27 października - parafia pw. św. Małgorzaty w Płużnicy
Czwartek, 28 października - parafia pw. św. Wawrzyńca w Ryńsku
Piątek, 29 października - parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie
Sobota, 30 października - parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Wąbrzeźnie
Sobota, 8 maja - parafia pw. Opatrzności Bożej na Rudaku (Toruń)
Niedziela, 9 maja - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny na Stawkach (Toruń)
Poniedzialek, 10 maja - parafia pw. świętych Piotra i Pawla na Podgórzu (Toruń)
Wtorek, 11 maja - parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Cierpicach
Środa, 12 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Małej Nieszawce
Czwartek, 13 maja - parafia pw. bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego na Glinkach (Toruń)
Piątek, 14 maja - parafia pw. św. Wacława w Grabiu
Sobota, 15 maja - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Otłoczynie
Niedziela, 16 maja - parafia pw. Matki Bożej Łaskawej w Czerniewicach (Toruń)
Poniedziałek, 17 maja - parafia pw. św. Jakuba (Toruń)
Wtorek, 18 maja - katedra Świętych Janów
Środa, 19 maja - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Toruń)
Czwartek, 20 maja - parafia pw. Chrystusa Króla (Toruń)
Piątek, 21 maja - parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski (Toruń)
Sobota, 22 maja - parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Toruń)
Niedziela, 23 maja - parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (Toruń)
Poniedziałek, 24 maja - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego (Toruń)
Wtorek, 25 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaszczorku (Toruń)
Środa, 26 maja - parafia pw. św. Wojciecha w Złotorii
Czwartek, 27 maja - parafia pw. bł. Marii Karłowskiej (Toruń)
Piątek, 28 maja - parafia pw. św. Stanisława BM w Lubiczu Dolnym
Sobota, 29 maja - parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielawach (Toruń)
Niedziela, 30 maja - parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
Poniedziałek, 31 maja - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rogowie
CZERWIEC
Wtorek, 1 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Gronowie
Środa, 2 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny i Małgorzaty w Wielkiej Łące
Czwartek, 3 czerwca - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Chełmoniu
Piątek, 4 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Kowalewie Pomorskim
Sobota, 5 czerwca - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Pluskowęsach
Niedziela, 6 czerwca - parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zieleniu
Poniedziałek, 7 czerwca - parafia pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Srebrnikach
Wtorek, 8 czerwca - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Orzechowie
Środa, 9 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Dźwierznie
Czwartek, 10 czerwca - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kiełbasinie
Piątek, 11 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gostkowie
Sobota, 12 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Papowie Toruńskim
Niedziela, 13 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grzywnie
Poniedziałek, 14 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Chełmży
Wtorek, 15 czerwca - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Grzegorzu
Środa, 16 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Papowie Biskupim
Czwartek, 17 czerwca - parafia pw. św. Wawrzyńca w Kijewie Królewskim
Piątek, 18 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzebczu
Sobota, 19 czerwca - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nawrze
Niedziela, 20 czerwca - parafia pw. św. Michała Archanioła w Grzybnie
Poniedziałek, 21 czerwca - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Unisławiu
Wtorek, 22 czerwca - parafia pw. św. Wojciecha i św. Katarzyny w Boluminku
Środa, 23 czerwca - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czarżu
Czwartek, 24 czerwca - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa, Stanisława BM i Jana Chrzciciela w Ostromecku
Piątek, 25 czerwca - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Czarnowie
Sobota, 26 czerwca - parafia pw. św. stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej
Niedziela, 27 czerwca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Siemoniu
Poniedziałek, 28 czerwca - parafia pw. św. Walentego w Łążynie
Wtorek, 29 czerwca - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bierzgłowie
Środa, 30 czerwca - parafia pw. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie
LIPIEC
Czwartek, 1 lipca - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Biskupicach
Piątek, 2 lipca - parafia pw. Świętych Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Świerczynkach
Sobota, 3 lipca - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górsku
SIERPIEŃ
Sobota, 14 sierpnia - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lisewie
Niedziela, 15 sierpnia - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Sarnowie
Poniedziałek, 16 sieprnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielkich Łunawach
Wtorek, 17 sierpnia - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Wabczu
Środa, 18 sierpnia - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Wielkim Czystem
Czwartek, 19 sierpnia - parafia pw. św. Barbary w Starogrodzie
Piątek, 20 sierpnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie
Sobota, 21 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Chełmnie
Niedziela, 22 sierpnia - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górnych Wymiarach
Poniedziałek, 23 sierpnia - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Szynychu
Wtorek, 24 sierpnia - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Pieńkach Królewskich
Środa, 25 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Grudziądzu
Czwartek, 26 sierpnia - parafia pw. św. Stanisława BM w Grudziądzu
Piątek, 27 sierpnia - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Grudziądzu
Sobota, 28 sierpnia - parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu
Niedziela, 29 sierpnia - parafia pw. św. Józefa w Turznicach
Poniedziałek, 30 sierpnia - parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grudziądzu
Wtorek, 31 sierpnia - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grudziądzu
WRZESIEŃ
Środa, 1 września - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu
Czwartek, 2 września - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu
Piątek, 3 września - parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Grudziądzu
Sobota, 4 września - parafia pw. Ducha Świętego w Grudziądzu
Niedziela, 5 września - parafia pw. pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Mokrem
Poniedziałek, 6 września - parafia pw. św. Wojciecha w Rogóźnie
Wtorek, 7 września - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Szembruku
Środa, 8 września - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szynwałdzie
Czwartek, 9 września - parafia pw. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach
Piątek, 10 września - parafia pw. św. Barbary w Świętem
Sobota, 11 września - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Łasinie
Niedziela, 12 września - parafia pw. św. Wawrzyńca w Szczepankach
Poniedziałek, 13 września - parafia pw. św. Jakuba w Dąbrówce Królewskiej
Wtorek, 14 września - parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie
Środa, 15 września - parafia pw. św. Kosmy i Damiana w Okoninie
Czwartek, 16 września - parafia pw. św. Anny w Radzyniu Chełmińskim
Piątek, 17 września - parafia pw. św. Sebastiana w Rywałdzie Królewskim
Sobota, 18 września - parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Bursztynowie
Niedziela, 19 września - parafia pw. św. Michała Archanioła w Linowie
Poniedziałek, 20 września - parafia pw. św. Anny w Słupie
Wtorek, 21 września - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Świeciu nad Osą
Środa, 22 września - parafia pw. Chrystusa Króla w Lisnowie
Czwartek, 23 września - pw. św. Małgorzaty w Płowężu
Piątek, 24 września - parafia pw. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim
Sobota, 25 września - parafia pw. św. Wojciecha w Jabłonowie Pomorskim
Niedziela, 26 września - parafia pw. św. Marcina Biskupa w Góralach
Poniedziałek, 27 września - parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Lembargu
Wtorek, 28 września - parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Kruszynach
Środa, 29 września - parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Brudzawach
Czwartek, 30 września - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nieżywięciu
PAŹDZIERNIK
Piątek, 1 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Bobrowie
Sobota, 2 października - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grzybnie
Niedziela, 3 października - parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Sumowie
Poniedziałek, 4 października - parafia pw. św. Stanisława BM w Cichem
Wtorek, 5 października - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pokrzydowie
Środa, 6 października - parafia pw. Wszystkich Świętych w Brzoziu
Czwartek, 7 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Żmijewie
Piątek, 8 października - parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
Sobota, 9 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy
Niedziela, 10 października - parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Brodnicy
Poniedziałek, 11 października - parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Brodnicy
Wtorek, 12 października - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mszanie
Środa, 13 października - parafia pw. św. Marcina Biskupa we Wrockach
Czwartek, 14 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu
Piątek, 15 października - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Ostrowitem koło Kowalewa
Sobota, 16 października - parafia pw. św. Michała Archanioła w Lipnicy
Niedziela, 17 października - parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Wielkich Radowiskach
Poniedziałek, 18 października - parafia pw. św. Jerzego Męczennika w Niedźwiedziu
Wtorek, 19 października - parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Kurkocinie
Środa, 20 października - parafia pw. św. Małgorzaty w Łobdowie
Czwartek, 21 października - parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębowej Łące
Piątek, 22 października - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Osieczku
Sobota, 23 października - parafia pw. Trójcy Świętej w Książkach
Niedziela, 24 października - parafia pw. św. Marii Magdaleny w Łopatkach
Poniedziałek, 25 października - parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej
Wtorek, 26 października - parafia pw. św. Michała Archanioła w Błędowie
Środa, 27 października - parafia pw. św. Małgorzaty w Płużnicy
Czwartek, 28 października - parafia pw. św. Wawrzyńca w Ryńsku
Piątek, 29 października - parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie
Sobota, 30 października - parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Wąbrzeźnie