»   2. Spotkanie Kolędników Misyjnych Diecezji Toruńskiej

2017-12-20
W odpowiedzi na prośbę Kolędników Misyjnych, podczas 1. Spotkania Kolędników Misyjnych Diecezji Toruńskiej, ponownie chcemy się zobaczyć i wspólnie przeżyć radość wiary.

2. Spotkanie Kolędników Misyjnych Diecezji Toruńskiej odbędzie się 13 stycznia 2018 roku w Jabłonowie Pomorskim.

Początek spotkania w Centrum Kultury i Sportu przy ul. Rynek 9. Od godziny 8.30 rozpocznie się konkurs gwiazd betlejemskich i strojów grup kolędniczych. Każda sfotografowana gwiazda i grupa będzie brała udział w konkursie. Najpiękniejsza gwiazda i najlepiej ubrana grupa będzie na plakacie zapowiadającym nasze spotkanie w przyszłym roku. Pozostałe nagrody są jeszcze tajemnicą.

Oficjalne otwarcie spotkania o godz. 10. W programie świadectwo misjonarza i prezentacja multimedialna o pracy misyjnej w Mongolii; przedstawienie: „Z kolędą w domu”; wystąpienie Sekretarza Krajowego PDMD i wspólne kolędowanie.

Na zakończenie o godz. 12 Msza św. w parafii pw. Chrystusa Króla pod przewodnictwem bpa Wiesława Śmigla. Po Eucharystii nastąpi rozstrzygnięcie konkursów.

Zgłoszenia grup przyjmowane są do 31 grudnia. Dzieci pragnące wziąć udział w spotkaniu powinny zgłosić się do swoich opiekunów i duszpasterzy.
Ks. dr Grzegorz Tworzewski
Delegat Biskupi ds. Misji
Diecezji Toruńskiej

Triduum Floriańskie